Objavljeno:

Ekipa Koš Primorske U19 A je v torek v dvorani STŠ Koper gostila vrstnike iz Krke. Izbranci Sama Udriha so tekmece odpravili s 93:77 in s sedmim uspehom potrdili mesto na finalnem turnirju najboljše osmerice. Do konca tretjega dela tekmovanja jih čaka še obračun z Zlatorogom, ki bo na sporedu v nedeljo (18.00) v isti dvorani.

FANTJE U19 A, 1. SKL, 3. DEL, SKUPINA A1, 12. KOLO:

Torek, 12. marca:
KOŠ PRIMORSKA : KRKA 93:77 (26:26, 29:15, 17:19, 21:17)
Koš Primorska: Ivković 9, Ciani 4, Hrovat 15, Gombar 6, Glas 14, Megole 8, Pejčić, Končar 2, Karan, Mihelj 8, Nemanič 14, Bandelj 13.

STATISTIKA

David Bandelj, košarkar Koš Primorske:
“Na začetku tekme nismo dobro odigrali v obrambi in nasprotnik je prihajal do lahkih košev. V drugem polčasu smo agresivneje odigrali v obrambi in pripeljali tekmo varno do konca.”

V zadnji četrtini je z atraktivno potezo navdušil Gregor Glas, ki je najprej tekmecem odvzel žogo in jo v nasprotnem napadu silovito zabil skozi obroč.