U15 rumeni na tretji tekmi drugič poraženi

Objavljeno:

Rumena selekcija fantov U15 iz KK Koper Primorska je v nedeljo odigrala tretjo tekmo prvega dela državnega prvenstva. Po izenačenem prvem polčasu so izbranci Janija Fortune na koncu morali priznati premoč tekmecem iz Ljubljane s 47:57. Na gostovanju je bila neuspešna tudi B-selekcija U19.

FANTJE U15 RUMENI, 1. SKL, 1. DEL, SKUPINA 5, 3. KOLO:

Nedelja, 6. oktobra:
KOPER PRIMORSKA RUMENI : LJUBLJANA A 47:57 (12:10, 10:13, 11:27, 17:7)
Koper Primorska: Bogatin, Kogoj 11, Rodman, Vrčon 2, Vincek, Hrabar 10, Bešvir 5, Primik 7, Stjepovič 3, Tuhčič 6, Vseničnik, Petrovič 2.

STATISTIKA

Tekmo so Koprčani začeli dobro in bili v prvem polčasu poravnani z ekipo iz Ljubljane. V drugem polčasu so nato pokazali precej slabšo igro, zaradi česar so gostje ušli na 10 točk naskoka. To prednost so zadržali do konca tekme.