Selekciji U19 in U13 nadaljujeta niz neporaženosti

Nedelja, 20. oktobra:
KOPER PRIMORSKA RUMENI : GROSUPLJE 79:27 (22:3, 16:15, 23:7, 18:2)
Koper Primorska: Bogatin 11, Kogoj 17, Rodman 4, Vrčon, Vincek 5, Hrabar 4, Bešvir 10, Primik 10, Stjepovič 2, Tuhčič 1, Ušeničnik 2, Petrovič 11.

STATISTIKA

Koprski tigrčki tekme niso začeli po željah, saj se niso držali principov in navodil trenerja. Kljub temu jim je uspelo priigrati visoko vodstvo. V drugem polčasu so nato zaigrali tako kot je potrebno – bolj zbrano in sproščeno na obeh straneh igrišča.

Fantje U19, 2. SKL, 1. DEL, SKUPINA I, 4. KOLO:

KOPER PRIMORSKA B : LJUBLJANA B 60:75 (17:6, 13:28, 16:16, 14:25)
Koper Primorska B: Koren 18, Lovišček 11, Kačinari, Kosec Krt 4, Šomen 5, Plahuta 4, Vitulič, Kocjančič 9, Benigar 6, Jelačin 3, Šečerovič.

STATISTIKA

Koprski zasedbi je na začetku tekme kazalo odlično, saj je povedla s 17:4. V drugi četrtini so se nato tekmecu razigrali in že do polčasa prehiteli tigre. Ti so do zadnjih dveh minut obračuna uspeli držati priključek, nato pa jim je zmanjkalo moči.

LESTVICA SKUPINE I:

1. Helios B 4 4 0 372/166 8
2. Ljubljana B 4 3 1 340/248 7
3. Koper Primorska B 4 1 3 300/286 5
4. Portorož B 4 0 4 128/440 4

Fantje U15, 2. SKL. 1. DEL, SKUPINA S, 5. kOLO:

CEDEVITA OLIMPIJA OKŠ : KOPER PRIMORSKA ORANŽNI 86:21 (31:2, 9:7, 20:8, 26:4)
Koper Primorska oranžni: Klarič, Maglič, Hasančevič 3, Kocjančič 2, Kokol, Džinič 4, Tevž 1, Frank 5, Vujičič 2, Mahnič 4, Osmani

STATISTIKA

Moštvo Koper Primorske je odigralo izjemno slabo uvodno četrtino. V nadaljevanju je kljub temu zaigralo bolje in pokazalo napredek od prikazanega na prejšnjih tekmah.

1. Olimpija OKŠ 5 5 0 389/179 10
2. Ipros Vrhnika B 5 4 1 273/216 9
3. Šentvid beli 5 1 4 254/324 6
4. Koper Primorska oranžni 5 0 5 157/354 5

FANTJE U19, 1. SKL, 1. del, skupina 3, 5 kOLO:

ŠENTVID-LJUBLJANA : KOPER PRIMORSKA A 54:108 (17:25, 17:31, 8:32, 12:19)
Koper Primorska: Rodman, Frank, Nemanič 25 (5 trojk), Hrovat 21, Jugovac 10, Mrgole 6, Ciani 24 (17 skokov), Haskić 8, Končar 8, Prevodnik, Vincek 4, Jovičič.

STATISTIKA

Igra tigrov v prvem polčasu je bila nekoliko nervozna. V nadaljevanju se je to popravilo. Koprčani so se začeli držati dogovorjenih smernic in pokazali pravo igro, ki jih je vodila do nove zmage.

Nedelja, 20, oktobra:
3X3 PIRAN : KOPER PRIMORSKA MODRI 68:63 (20:4,17:20,14:18,17:21)
Koper Primorska modri: Žigon 5, Mlinar 10, Vehovec 12, Krsič, Barut 2, Kerma, Prinčič 16, Cvikl 6, Dodič 12.

STATISTIKA

Tekmo so tigri začeli nervozno in brez prave energije. Ekipa iz Pirana je starejša in posledično telesno močnejša. To je v prvi četrtini na pravi način tudi izkoristila. Koprska zasedba se je nato sprostila in uvidela, da se lahko enakovredno kosa s tekmeci. V preostalih treh četrtinah so tako prikazali dobro igro, a za zmago to ni bilo dovolj. V zadnjem napadu bi si lahko tigri izborili podaljšek, a so nesrečno izgubili žogo. Piran je tako kljub dobri predstavi koprske zasedbe zasluženo zmagal.

Sobota, 19, oktobra:
PIVKA : KOPER PRIMORSKA RUMENI 28:31 (4:11,4:7,14:6,6:7)
AJDOVŠČINA : KOPER PRIMORSKA RUMENI 14:46 (3:16,3:7,3:11,5:12)

Prvo tekmo proti ekipe iz Pivke so tigri začeli dobro in v prvih dveh četrtinah prikazali lepo igro, zlasti v obrambi, s pomočjo katere so v prvem polčasu prejeli le osem točk. V nadaljevanju obramba ni bila več tako zanesljiva, kar je ekipi pripeljalo do negotove končnice, ki pa se je vendarle bolj srečno končala za Koprčane. Na drugi tekmi so fantje želeli popraviti slabši vtis ter posledično takoj na začetku pokazali pravo energijo in pristop. Po štirih tekmah tigrčki in pred zadnjim turnirjem tigrčki tako ostajajo neporaženi.