Fantje U19 A najboljši po prvem delu prvenstva

Objavljeno:

Selekcija fantov U19 A je kolo pred koncem prvega dela tekmovanja že osvojila prvo mesto v skupini prvega dela, potem ko je bila v nedeljo na gostovanju s 84:72 boljša od Krke.

FANTJE U19, 1. SKL, 1 del, skupina 4, 5. kolo:

Nedelja, 27. oktobra:
KRKA : KOPER PRIMORSKA 72:84 (25:20, 12:18, 18:18, 17:28)
Koper Primorska: Rodman, Haskić 3, Nemanič 16, Hrovat 34 (posti meti 11:16), Jugovac, Mrgole 23 (5 trojk), Ciani 7, Končar 2, Prevodnik, Vincek, Jovičič.

STATISTIKA

Tekmo so tigri začeli nekoliko nervozno, v prvem polčasu napravili precej napak, a kljub temu tekmecem ostali blizu. V zadnji četrtini so naposled le zaigrali tako kot znajo in si z zmago zagotovili 1. mesto po prvem delu državnega prvenstva.

Nedelja, 28. Oktobra:
LJUBLJANA A : KOPER PRIMORSKA RUMENI 95:59 (15:16, 23:15, 30:14, 27:14)
Koper Primorska: Bogatin 2, Kogoj 10, Rodman 3, Vrčon 2,  Vincek 5, Hrabar 18, Bešvir 9, Primik 2, Stjepovič 6, Tuhčič 2

STATISTIKA

Tekmo so tigrčki začeli po svojih željah. V drugi četrtini so nato gostitelji prevzeli vodstvo in na polčas odšli z osmimi točkami prednosti. V drugem polčasu se koprski zasedbi ni več uspelo vrniti v igro. S preveč napakami so pustili tekmecem, da svoje vodstvo povišajo in na koncu zmagajo.

Petek, 25. oktober:
KOPER PRIMORSKA MODRI : IZOLA 81:52 (18:14, 21:13, 23 :13, 19:12)
Koper Primorska: Žigon 12, Mlinar 14, Vehovec 15, Stjepovič 2, Barut 5, Skomina 2, Kerma 4, Cvikl 6, Dodič 4, Borštnar 1, Stjepovič, Prinčič 11.

STATISTIKA

Koprski fantje so tekmo začeli zelo motivirano, saj so hoteli pokazati, da so napredovali od zadnjega preizkusa. Agresivna obramba jih je popeljala v vodstvo in prav v vsaki četrtini so fantje pokazali zelo veliko voljo po zmagi. Na koncu so slavili zaslužen uspeh.

LESTVICA SKUPINE P:

1. Portorož 6 6 0 589/272 12
2. 3×3 Piran 6 4 2 410/423 10
3. Koper Primorska modri 6 2 4 345/434 8
4. Izola 6 0 6 330/545 6

Fantje U15, 2. SKL, 1. DEL, SKUPINA S, 6. KOLO:

KOPER PRIMORSKA ORANŽNI : ŠENTVID LJUBLJANA BELI 48:32 (14:8, 7:9, 15:8, 12:7)
Koper Primorska oranžni: Klarič 3, Maglič 14, Kokol 3, Đinić 15, Tevž, Frank 9, Mahnič 2, Osmani 2.

STATISTIKA

Na začetku tekme so Koprčani z natančnimi meti z razdalje hitro prišli do prednosti, a so jih tekmeci še pred polčasom ujeli. V nadaljevanju so se spet razigrali in zasluženo prišli do prve zmage v sezoni.